Poliklinika v Areáli Zdravia Juh Vranov n/T.

Diskusné fórum

Dátum 30.10.2017
Vložil Anna
Titulok Objednávanie

Dobrý deň, už 3 týždeň sa nemôžem dovolať / 14,00- 15,00 hod. / na endokrinologickú ambulanciu aby som sa objednala. Objednávanie online do 4/2018 - 0 voľných termínov. Ako sa mám objednať a dostaviť na kontrolné vyšetrenie.
Ďakujem

Dátum 26.05.2017
Vložil Mirka
Titulok Štitna žľaza

Dobrý deň,chcela by som sa informovať ako často má byť kontrolovaná štítna žľaza v tehotenstve? Môj lekár mi urobil odber krvi na začiatku tehotenstva ,v treťom mesiaci a potom mám prísť až mesiac po pôrode na kontrolný odber.Užívam euthyrox 25.Ďakujem za odpoveď.

Dátum 15.11.2016
Vložil Darina Šárkoziová
Titulok Informácia ohľadom sklerotizácii

Dobrý deň.Rada by som sa informovala o tom,či je sklerotizácia vhodná aj na horných končatinách?Bola som na angiologickom vyšetrení a pani doktorka mi odporučila sklerotizáciu nakoľko mám poškodenie ciev tažšieho stupňa.Ruky na predlaktí vyzerajú ako keby som mala krčové žily na rukách.Bojím sa či ten zákrok bude trvalý a či to nebude potom ešte škaredšie.Ďakujem

Dátum 01.12.2016
Vložil Dr.Jakubek
Titulok Re:Informácia ohľadom sklerotizácii

Dobrý deň
Ideálne je poradiť sa s lekárom, ktorý Vás vyšetroval, keďže som Vás nevidel a nevyšetril. Všeobecne nie je štandardom sklerotizačná liečba žíl horných končatín, nakoľko v tejto lokalite je minimum komplikácií žilového ochorenia (na rozdiel od dolných končatín), avšak občasne sa vykonávajú tieto zákroky aj v tejto lokalite. Výkon je o niečo citlivejší ako na nohách, ale je dlhodobejší efekt.

Dátum 22.09.2016
Vložil Z. Bublava
Titulok Ziadost o informacie ohladne sklerotizacie

Dobry den,

rada by som sa opytala ci vykonavate sklerotizaciu a kolko tato precedura stoji pre samoplatcov.

Vstupnu prehliadku som uz absolvovala 1-2 tyzdne dozadu a vsetko je v poriadku ohladne mojich zil. Proecedura sa jedna iba ohladne dvom mensich miest na jednej nohe ktore by potrebovali tuto procedure.

Rada by som sa dozvedela viacej iformacii.

Vopred Vam dakujem.

S pozdravom.

Z. Bublava

Dátum 04.10.2016
Vložil Dr.Jakubek
Titulok Re:Ziadost o informacie ohladne sklerotizacie

Dobrý deň.
Ďakujem za dôveru.
V prvom rade, čo znamená vstupná prehliadka žíl? Mali ste USG mapovanie žil.systému, alebo funkčné fotopletyzmografické vyšetrenie? Kto to realizoval? Rádiológ? Angiológ? Cievny chirurg? Bol navrhovaný ďalší terapeutický postup?
Navrhujem: Objednať sa na vyšetrenie u nás (ak trvá Váš záujem o naše služby), následne sa podľa nálezu môžeme dohodnúť o ďalšom terapeutickom postupe...
Tel.č. 0948 948 171 ideálne po 14 hod.

 

WLA webdesign © 2014 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode