Vážení návštevníci našich stránok,

prostredníctvom našej webovej prezentácie Vám chceme poskytnúť dostatok informácií pre Váš kontakt s nami alebo Vaše prípadné ambulantné vyšetrenie. V súlade so svojím predmetom činnosti poskytujeme zdravotnú starostlivosť pre spádovú oblasť cca 75 000 obyvateľov - okres Vranov nad Topľou. V rámci slobodnej voľby lekára je naše pracovisko otvorené aj pre pacientov z iných regiónov, ktorí túto možnosť využívajú. Naše zariadenie nájdete v Areáli Zdravia Juh na ulici M.R.Štefánika 2673/212A, oproti Vranovskej nemocnici, n.o. (za Lekárňou JUH).

---------------------------------------------------------------------------------------------

Ako sa objednať na vyšetrenie?

  • - Telefonicky po 13:00 hod. každý pracovný deň na číslach:

          0948 948 171    angiologická ambulancia

          0948 948 172    interná a endokrinologická ambulancia

  • - Osobne na ambulancii od 14.00 do 15.00 hod. denne
  • - Vyplnením formulára OBJEDNANIE na vyšetrenie (viď nižšie)
  • - K MUDr. P.Jakubekovi    email       jakubek@domzdraviajuh.sk
  • - K MUDr. M.Jakubekovej email  jakubekova@domzdraviajuh.sk

Na vyšetrenie si prineste:

  •     odporúčanie od lekára (výmenný lístok)
  •     preukaz poistenca ZP
  •     zdravotnú dokumentáciu (zoznam užívaných liekov)
  •     hygienické vreckovky/obrúsky pre Vašu potrebu

 

OBJEDNANIE na vyšetrenie

Zvoľte z nasledujúcich možností:

Diskusné fórum

Dátum: 16.01.2018

Vložil: maria

Titulok: kosťova

prečo sa neda objednať telefinicky?hlavne nedvihate telefon!!!!!!

Dátum: 16.01.2018

Vložil: Patrik Jakubek

Titulok: Re:kosťova

Vážení pacienti, sestra je len jedna! Od rána má množstvo ambulantnej práce: odbery, príprava pacientov na vyšetrenie s meraním tlakov, pulzov, ABI, má pacientov s nutnosťou podať injekcie, infúzie, preväzy, pacientov s liečbou otvorených rán, lymfedémov s komplikáciami, príprava pacientov pred CT vyšetrením. Pritom odbieha k dverám, aby "obslúžila" pacientov v čakárni, ktorí idú na vyšetrenie, objednanie, akútne prípady. Mimo toho pracuje s PC,kde pomáha s tlačou nálezov (kópie) a receptov, poukazov pre chronických pacientov, zaznamenáva merania do PC. Keďže je to človek, ktorý je nenahraditeľný v našej denno-dennej ambulantnej práci, nesmierne si ju vážim a rešpektujem, že má tiež len 2 ruky 1 hlavu, a že na ten telefón, ktorý jej vyzváňa už od rána (niekedy aj do večera do 20-21 hod.!) naozaj nemá ústrojenstvo, aby ho vždy vybavila. Preto sme Vám, vážení pacienti, vyšli v ústrety a obohatili možnosť objednávok telefonicky denne po 13 hod., osobne denne medzi 14-15 hod.a mailom nonstop. V prípade zlyhania tohto systému pristúpime k zrušeniu uvedených komunikačných prístupov a objednávanie bude možné iba osobne priamo v čakárni systémom e-čakáreň (mimo osobného kontaktu).

Dátum: 22.01.2018

Vložil: jozef.

Titulok: Re:kosťova

ano mas pravdu.nedvihaju,alebo jednoducho zrusia.take nieco som este nezazil hlavne taku sestru

Dátum: 22.01.2018

Vložil: Patrik Jakubek

Titulok: Re:Re:kosťova

Áno, máte pravdu, nedá sa všetko zvládať, zvlášť, keď pre pacienta "bežná objednávka" po telefóne, ale aj osobným kontaktom, trvá cca 5 -7 minút, kým sa upresní, čo pacient objednáva, kto ho posiela a s čím, či je to akútne, alebo to počká, pokiaľ sa vyberie voľný termín podľa limitov zo zdravotných poisťovní a na záver, či to vôbec pacientovi vyhovuje... Vlani tu bola možnosť ONLINE objednávok cez rezervačný systém, kde bolo potrebné vytvorenie vlastného účtu a už sa len priamo objednať. Tento systém využívalo ani nie 1% pacientov! Tak sme to tento rok zredukovali na prevažne priame - osobné objednávanie, telefonické - v prípade časového priestoru sestry alebo mailom. Telefonický kontakt nie je v súčasnosti jediné spojenie s ambulanciou, snažíme sa operatívne pristupovať aj inou formou komunikácie, no naše skúsenosti a Vaše reakcie nás usmerňujú, že v budúcnosti je pre nás vhodnejšie kopírovať väčšinou lekárov overený systém ošetrovania pacientov, a to vyložením stanoveného počtu lístkov ráno v čakárni, bez telefonického kontaktu. P.S. ešteže nefunguje e-zdravie ...

Dátum: 01.03.2018

Vložil: Tomas S.

Titulok: Re:Re:Re:kosťova

Pan Doktor, netreba sa pozastavovat nad takymito ludmi a uz vobec nie sa rozculovat. Su ludia a ludia a ak si nevazia to, co maju k dispozicii teraz, tak je skoda casu pozastavovat sa nad tym vobec. Leni sa im dvihnut zadky a objednat sa, tak sa radsej budu rozculovat vo forach. Zrejme trpia syndromom nedocenenosti. ;-)

Pridať nový príspevok

Naši partneri

 

Adresa pracoviska:

Dom Zdravia Juh

M.R.Štefánika 2673/212A

093 01 VRANOV NAD TOPĽOU

Počet návštev

TOPlist

Kontaktujte nás