Ako sa k nám objednať

17.11.2020 00:00

INTERNÉ  a  ENDOKRINOLOGICKÉ VYŠETRENIE

Poznámka:

Cez internet - E-časenka - sa objednávajú pacienti odoslaní iným lekárom k novému resp. 1.vyšetreniu alebo pacienti na kontrolné vyšetrenia. Akútni pacienti (nutný výmenný lístok s označeným a potvrdeným značením AKÚTNE, STATIM, CITO apod.) môžu prísť v čase ordinačných hodín bez objednávania, Váš zdravotný stav posúdime a navrhneme urýchlené riešenie (priebežné vyšetrenie alebo objednanie na termín).

 

1. krok : na internete zadajte adresu www.domzdraviajuh.sk , v pravom hornom rohu stránky nájdete objednávanie pacientov E-časenka.

2.krok:  kliknite na obrázok interná ambulancia alebo endokrinologická ambulancia (podľa požadovaného vyšetrenia). Kto chodí súčasne na obidve vyšetrenia (interné aj endokrinologické), objednáva sa cez internú ambulanciu.

3. krok: kliknete na súhlasím, pokračovať (súhlas so spracovaním osobných údajov)

4. krok: kliknete na vstup na iný deň

5. krok: kliknete na rezervácia cez internet

6. krok: vyberiete si mesiac, na ktorý sa chcete objednať 

7. krok: vo vami vybratom mesiaci kliknete na dátum, ktorý vám vyhovuje

8. krok: vyberiete si poradové číslo

9. krok: vyplníte osobné údaje

10. krok: podľa vlastného výberu kliknete na zaradiť sa s privolaním alebo zaradiť sa bez privolania

11. krok: opäť idete na stránku www.domzdraviajuh.sk, v pravom hornom rohu kliknete na odber krvi a rovnakým spôsobom ako je uvedený vyššie sa objednáte na odber. Objednajte sa na dátum cca 2-3 dni pred dátumom objednaného vyšetrenia.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ANGIOLOGICKÉ VYŠETRENIE

Poznámka:

Pacienti sú na kontrolné vyšetrenia objednávaní priamo u sestričky po absolvovaní lekárskeho vyšetrenia a odporúčaní ďalšej kontroly. Cez internet - E-časenka - sa objednávajú pacienti odoslaní iným lekárom k novému resp. 1.vyšetreniu alebo pacienti, ktorí sa z rôznych dôvodov nemohli zúčastniť kontroly v pôvodne určenom termíne. Akútni pacienti (nutný výmenný lístok s označeným a potvrdeným značením AKÚTNE, STATIM, CITO apod.) môžu prísť v čase ordinačných hodín bez objednávania, Váš zdravotný stav posúdime a navrhneme urýchlené riešenie (priebežné vyšetrenie alebo objednanie na termín).Ak nemáte možnosť objednania sa cez E-časenku (internet, PC, mobil, tablet) alebo máte s internetovým objednávaním problém, máte možnosť využiť aj priame vyšetrenie osobnou účasťou v priestoroch čakárne a stlačením poradového čísla v daný deň.  Ide však o limitovanú ponuku počtu vyšetrení v daný deň (4-5 pacienti najskôr od 7.00 hod.), prednostne je využívaný internetový systém E-časenka.

 

1. krok : na internete zadajte adresu www.domzdraviajuh.sk , v pravom hornom rohu stránky nájdete objednávanie pacientov E-časenka.

2.krok:  kliknite na obrázok angiologická ambulancia.

3. krok: kliknete na súhlasím, pokračovať (súhlas so spracovaním osobných údajov)

4. krok: kliknete na vstup na iný deň

5. krok: kliknete na rezervácia cez internet

6. krok: vyberiete si mesiac, na ktorý sa chcete objednať 

7. krok: vo vami vybratom mesiaci kliknete na dátum, ktorý vám vyhovuje

8. krok: vyberiete si poradové číslo

9. krok: vyplníte osobné údaje

10. krok: podľa vlastného výberu kliknete na zaradiť sa s privolaním alebo zaradiť sa bez privolania